Kategorie: Články

Burza golfových potřeb

V neděli 4. září je pro všechny zájemce připravena v Golf klubu Benátky nad Jizerou již v pořadí druhá BURZA GOLFOVÝCH POTŘEB, kterou pořádá Lady Paradise ve spolupráci s tímto klubem.


První Burza se konala na jaře a podle mínění návštěvníků i zúčastněných byla velmi úspěšná a tak ji chceme zopakovat. Každý, kdo by měl zájem něco ze své golfové výstroje a nebo potřeb prodat může přijet a dostane zde prostor pro své zboží. Burza začíná v 11 hodin zájemci o prodej mohou přijet již od 9 hodin. Pro lepší organizaci kvůli vyhrazení prostoru prosím nahlásit svůj příjezd na tel.č. 737287288 - Marcela Chrpová a nebo do recepce klubu na tel. 721655677. Jsou zajištěni i dodavatelé golfového zboží a potřeb, kteří zde budou mít své stánky. V 10 hodin začíná na hřišti Soudný (paar 72) turnaj, který pořádá Golf Card a do kterého je možno se přihlásit. Mimo to si zájemci o hru mohou zahrát i na druhém hřišti, které je menší ale je to příjemná devítijamková akademie, kde si můžeme vyzkoušet krátkou hru. Jamky jsou kolem 110 - 160 m. Po celý den je na obou hřištích (mimo turnaj) počítána sleva 50 % z fee. Mimo to je celý den také Dnem otevřených dveří, a tak zde bude program i pro negolfisty a nebo začátečníky v tomto sportu. Na drivingu si budou moci od našich trenérů nechat vysvětlit i vyzkoušet tuto krásnou hru.
Veškeré další informace o naší Burze a přihlášení a podmínkách turnaje najdete na stránkách www.resortparadise.cz. Věřím, že nám bude přát i počasí a že této příležitosti využije hodně z nás. Přijďte se podívat a prožít hezký den !

Za Lady Paradise Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.