Kategorie: Články

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠENÍ NA CIHELNY

Z důvodu dovolených a hlavně proto, že zájem o start na Cihelnách již přesahuje kapacitu hřiště prosím všechny hráčky, aby závazně znovu potvrdily svou účast a tímto se raději samy přesvědčily, zda jsou na turnaj přihlášeny (pokud mi ji již nepotvrdily v období od 6.8. a dále) a dohodly způsob placení.


Předběžné přihlášení není dostačující, prosím o osobní potvrzení a platbu. Toto je důležité kvůli tomu, aby mohl být určen start našeho turnaje, závislý od počtu přihlášených. Turnaj bude v případě počtu od 112 – 116 hráčů Canonem v 10 hodin, v případě vyššího počtu postupný od 8 do 13.30 hodin. V případě Canon startu bude vyhlášení cca v 18 hodin , v případě postupného startu po 19 hodině. Bude připraven doprovodný program včetně soutěží a promítání golfových DVD.

Uzávěrka přihlášek bude v úterý 15.8. V případě postupného startu bude startovní listina vyvěšena na našich stránkách a na stránkách ČGF v pátek večer 18.8.

Z důvodu domluvy ohledně přihlášení, hrajících partnerů a podobně prosím všechny hráčky, aby neposílaly sms, nýbrž zavolaly a domluvily se osobně.

Velmi ráda vyhovím všem zájemkyním o tento turnaj, pokud to bude možné, avšak potřebuji naprosto přesné potvrzení účasti.

Děkuji za pochopení Marcela Chrpová


INFORMACE O MOŽNOSTECH UBYTOVÁNÍ NA CIHELNÁCH:

Na Cihelnách je možnost ubytování, pokoje jsou ještě volné, a tak pro zájemkyně pro reservaci uvádím potřebné údaje :

tel. spojení na reservaci : ROYAL GOLF : 353 972 411, 777 096 112

Hotel Zámeček : dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím (vana) 2.600,- Kč

Junior sw. 3.300,- Kč

Dependance: dvoulůžkový pokoje s příslušenstvím (sprcha) 1.840,- Kč


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.