Kategorie: Články

Turnaj na KONOPIŠTI

V pondělí 18.9. hrajeme na Konopišti, a jako vždy je to RADECKÝ course.


Start bude Canon v 10 hodin. Objednánu máme snídani, svačinu do bagu + 2 vody, a oběd.

Cena : členky jiných klubů : 1.400,- (fee + jídlo + startovné)

členky GC Konopiště : 600,- (jídlo + startovné)

Platba je možná v pondělí v Motole a nebo i před turnajem, ale musí předcházet závazná telefonická objednávka, aby se opět nestalo, že se hráčky nedostaví a fee již je pro ně objednané.

Ceny do tohoto turnaje věnuje společnost L´oreal, a budou zde mít prezentaci svých výrobků, v rámci doprovodného programu líčení a poradenství s vlasovou kosmetikou Kerastaze.

V tombole budeme losovat opět šťastnou kartu krásy od střediska PEM v Praze 6, a určitě nebude chybět ani poradna od pana doktora Kučery.

Upozorňuji všechny hráčky, aby si vzaly své vizitky, které odevzdají u registrace, protože se z nich budou losovat výherkyně, které obdrží dámské kabelky značky Gabor.

Jako hlavní ceny pro vítězky v kategoriích jsou opět připraveny zlaté šperky od Lapis Diamond Centra v Praze 5.

A aby nám čekání lépe uběhlo, bude tam s námi i Cindy Katayama, kterou známe již z Mariánských Lázní se svým poradenstvím v podobě vykládání tarokových karet. Více o ní a jejích aktivitách se můžete dozvědět na webových stránkách www.eft.cz .

Na plazmových obrazovkách, které nám zapůjčí naše spoluhráčka Milena Veselá ze své firmy ProMoPro budeme moci sledovat předchozí turnaje z Mariánských Lázní a Cihelen, a také i čerstvě natočené DVD z tohoto turnaje.

Těším se na setkání na Konopišti, je to poslední turnaj na úpravu hcp, tak toho musíme využít.
v Další turnaj v Motole v neděli 1. října nebude na úpravu hcp, bude to turnaj dvojic.

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.