Kategorie: Články

ATT GOLD TOUR pokračovala v Mladé Boleslavi

Krásný páteční den začátkem června hostilo naší tour hřiště Mladá Boleslav. Sem se vracíme rádi každý rok. Letos jsme měli krásné počasí a tak deštníky byly potřeba pouze jen jako ochrana před sluncem.


Pohoda a klid, tak by se dal tento den popsat.  Startovalo se pouze z jedné jamky, ale čekání na výsledky nám zpříjemnily prezentace našich partnerů, ochutnávka výborných smoothis, a také vyzkoušení speciálních japonských olejů, které jsou důležité i pro sportovce na okamžité povzbuzení a masáž například šíje.

Mezi jamkami probíhala opět  „portsko-schotch“ dopingová dobíječka, a tak ta druhá devítka již potom byla trochu veselejší.

Svým výsledkem všechny připravila mladá hráčka  Napoleaová Kristýna, která s golfem začínala právě na jednom z našich turnajů v loňském roce a nyní již má hcp 10,5 ! Během jedné sezony zlepšila až do mistrovské kategorie a v Mladé Boleslavi vyhrála snad vše, co bylo možné, samozřejmě i Brutto ženy.  Brutto muži vyhrál Budka Petr.

Naším dalším turnajem  jsou nádherné Karlovy Vary, kde na nás čekají nejen zcela určitě krásné výsledky ale také ceny a pohoštění z Grand hotelu Pupp.  Přihlašovat se již můžete na našich stránkách www.attgolftour.cz

 

Strana:  1 2   další »


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


VYBRANÉ NOVINKY

Zájezd do Rakouska – HOTEL DILLY

25.05.2020 | Články

Dovoluji si Vám nabídnout příjemný zájezd spojený s malým golfovým turnajem v Rakousku. Nabízíme Vám termín koncem června, kdy si můžete dopřát víkend i s celou svou rodinou. Jedná se o špičkový Dilly **** Wellness hotel ve Windischgarstenu, vzdálený od Prahy cca 350 km směr Linec.

Informace a pozvánka - Turnaj Dýšina 28.5.2020

25.05.2020 | Články

I v této tour budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní pobyt s golfem v hotelu Sirene v tureckém Beleku od CK Snail Travel International.

Začínáme 2020

04.05.2020 | Články

Naše golfová tour začíná 28.května na Dýšině s pokračuje v Karlových Varech. Přes letní prázdninové měsíce nás čeká Beroun, Konopiště-Radecký, a nově postavené hřiště v Praze Vinoři, které je na velmi dobré úrovni. V září budeme hrát Karlštejn a končíme v říjnu v Berouně.

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2019 - Naše zlatá golfová tour!

26.09.2019 | Články

Již třetím rokem se mohli přihlašovat golfisti z celé republiky na golfovou tour pod hlavičkou ATT INVESTMENTS CZ SE.