Zdroj: https://www.golflady.cz/index.php?a=31  •  Vydáno: 25.8.2006 14:56  •  Autor: Administrator

LADY PARADISE – LAPIS DIAMOND GOLF TOUR A P Ř Á T E L É . . .

Zataženo a nevlídno – tak přivítalo po ránu počasí všechny, kteří se sjížděli v neděli 20.8. do Astoria Golf Clubu Cihelny na další z turnajů naší LADY PARADISE – LAPIS DIAMOND GOLF TOUR.

Jako jediný z celé serie byl tento turnaj výjimečný tím, že zde mohli startovat i muži z řad manželů a přátel našich hráček. Nakonec se zde i přes nepřízeň počasí sešlo ve čtyřech kategoriích 64 hráček a ve třech kategoriích 39 mužů Od rána byl připraven specielní golfový trenažér, který zde instaloval pan Sikmund z firmy DARS. Na tomto trenažeru jsme mohli využít rozehrání před turnajem. Všichni přítomní dostali hned u registrace jako dárek balení 3 míčů značky Callawey, jež nám věnovala ING Bank, zastoupená na tomto turnaji generálním ředitelem panem Rolfem Zweepem. Ale největší překvapení nám připravila naše spoluhráčka Milena Veselá a bylo to obrovské plátno umístěné před klubovnou, na němž se promítaly fotografie z našich turnajů a DVD z turnaje v Mariánských Lázních. I zde byl přítomen kameraman z jejich firmy ProMoPro, který průběh turnaje a hráče natáčel a hned po ukončení turnaje jsme se všichni v klubovně mohli pozorovat při hře jak venku na plátně tak i na všech obrazovkách uvnitř klubovny. Počasí se sice dopoledne trochu umoudřilo, ale při dohrávání poslední jamky přišel vytrvalý déšť i bouřka.

Přesto byla jak nálada tak i výsledky velmi hezké a všichni přítomní mohli využít bohatého doprovodného programu, který byl pro ně připraven. Hlavně dámy, které docházely již v dešti využily služeb a umění přítomných kadeřníků ze studia Elli visage na Černém Mostě, kteří mnoha z nás vylepšili účes a doporučili vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Proffesional. Ty odvážnější vyzkoušely i nové střihy a ostatní zkusily alespoň možnosti úpravy účesu. Již několikrát jsme měly na našich turnajích francouzskou kosmetiku T.LeClerk, zastoupenou panem Rudičem, který již také rozšířil řady golfistů a tomuto sportu propadl. Vizážista této firmy líčil přítomné dámy a hned u vedlejšího stolku byla připravena i manikura. Nechyběly ani zástupkyně plastické chirurgie PEM v Praze 6 spolu s Mudr. Kučerou, který vylosoval Kartu krásy v hodnotě 5.000,- Kč. Výstavku kožených modelů, značky RSIMEK, které přivezla paní Kopalová nešlo přehlédnout, a určitě budeme mít ještě možnost jejich modely vidět při plánované modní přehlídce, a nebo v pasáži Černá Růže v prodejně kosmetiky T.LeClerk Madeleine, kde jsou také vystaveny. Přestože čekání na výsledky bylo poněkud dlouhé protože stále vznikaly problémy s připojením na internetový server, díky všem těmto našim partnerům se to dalo vydržet. Jako na každém turnaji i zde byly vystaveny šperky věnované firmou Lapis Diamond Centrum v Praze 5 do všech turnajů naší Tour. Ještě zbývá jedna serie pro vítězky turnaje na Konopišti a hlavní – exklusivní serie šperků pro vítězky celkové Motol Golf Tour.

Výsledky jednotlivých kategorií :

V mužské kategorii 0 –18, která se hrála na rány zvítězil Pavel Pilip, následovaný těsně jen o jednu ránu Philipem Ruchetonem a jako třetí se umístil Roman Komárek.

Ve stejné kategorii, ale ženy zvítězila Martina Mannová, za ní jako druhá se umístila Daniela Kostková (se stejným počtem ran, ale rozhodovala druhá devítka) a jako třetí skončila Jana Hlaváčková jun.

muži :
kat. 18,1 – 28 : l. Vašíček Radek, 2. Šnajdr Ivan . Broekhuisen Hans.
kat. 37 – 54: 1. Grieb Jürgen, 2. Derhy Nathan , 3. Voigts Michal

ženy:
18,1 – 28: 1. Černá Jana, 2. Voigtsová Miroslava, 3. Březinová Iva
28,1 – 36: 1. Švehlová Lenka, 2. Pšeničková Hana, 3. Štroufová Mirka
37 – 54: 1. Souček Magdalena, 2. Soukupová Lenka, 3. Peschková Stanislava

Určitě to byl pro všechny příjemný den prožitý ve společnosti svých nejbližších a přátel a také se líbily krásné ceny – pro vítěze v mužské mistrovské kat. luxusní kravata Hermés a v ženské mistrovské kat. zlatý šperk od firmy Lapis Diamond a mnoho jiných krásných cen od našich partnerů : T.LeClerk, Schwarzkopf Professional, ING Bank, DARS, Imeeden, Jan Janda Interiery, a našich spoluhráček: Líby Vojáčkové a Larysy Holcapfelové, dále dovozce portugalských vín pana Matloviče a pana Klubala z Romantic Hotels (U Páva, U krále Karla v Praze a hotelu Ritz v Brně). Všem těmto našim partnerům a přátelům za věnované ceny děkujeme.

Děkujeme také majitelům a vedení Astoria Golf Clubu Cihelny za perfektní spolupráci při poskytnutí tohoto hřiště pro náš turnaj a náš dík patří i zaměstnancům klubu, kteří se o nás po celou dobu pečlivě starali.

Již dnes se můžeme těšit na podobný turnaj v příštím roce v přibližně stejném termínu opět zde na tomto krásném hřišti.

Další ze serie našich turnajů se odehraje v pondělí 18. září na Konopišti, a stále ještě pokračuje naše Motolská Golf Tour, jejíž poslední turnaj se odehrává v pondělí 9. října a do té doby mají ještě všechny hráčky možnost vylepšit své výsledky.

Za Lady Paradise Golf Tour :

Marcela Chrpová

[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]
[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]
[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]