ERBIA OPEN GOLF TOUR vyhlašuje své vítěze

Po celou golfovou sezonu jsme odehrávali naše turnaje na nejlepších mistrovských hřištích. V celkem 8 turnajích startovalo téměř 500 hráčů z různých golfových klubů, neboť tour byla otevřena pro všechny golfisty.

V každém turnaji bylo hodnocení samostatné včetně krásných cen od našich partnerů a tak vlastně vyhlášení vítězů tour je spíše vyhodnocením těch nejlepších hráčů, kteří byli vyhodnoceni v soutěži na brutto body. Z celkových osmi turnajů se započítávaly nejlepší tři výsledky. V celkovém hodnocení tak zvítězili:

Muži: PAVEL PILIP
Ženy:Martina Mannová

Těmto hráčům gratulujeme.

Vyhlášení těchto nejlepších hráčů proběhne na našem závěrečném večírku v klubu Dogs Bollocks.

Velký dík patří také partnerům naší Tour, kteří věnovali spoustu krásných cen do turnajů.