Kategorie: Články

FORGOLF & PŘÁTELÉ na Olšovkách v Karlových Varech

Každý z golfistů má své hřiště, kam se nejraději vrací a které považuje za to NEJ. Pro mě, a mou přítelkyni Moniku a mnoho dalších golfistů jsou to Karlovy Vary.


Známe je již z doby před 23 lety, kdy na místě staré klubovny stál dřevěný baráček a vše bylo trochu jiné a skromnější, prostě takové, jaké byly tehdy možnosti. Dnes přibyla luxusní klubovna s restaurací, parkovištěm a dalšími budovami. Ale pocit, který člověk má, když stojí nad osmnáctou jamkou a dívá se na hřiště, ten je stále stejný a hlavně nezapomenutelný. Naše Tour se sem letos vrátila již podeváté. Z dřívějších dámských turnajů Lady Paradise se postupem času staly turnaje smíšené, které nyní všichni známe jako ForGolf a přátelé.

A všichni tito přátelé – golfisti, kteří se na náš turnaj přihlásili, se zde perfektně bavili, zahráli si a nakonec debužírovali u rautu, který pro nás připravovali přímo v hotelu Pupp. Každým rokem je tento turnaj nejnavštěvovanější a také nejkrásnější. Ani letos tomu nebylo jinak. Startovalo celkem 114 hráčů.- Přestože byly zdvojené flighty, první hráči došli již po 5 hodinách a 45 minutách. Kupodivu se nikde nečekalo a hra byla plynulá. Specielně na náš turnaj přijel zástupce firmy JuCad – výrobce elektrických vozíků a golfisté si mohli vozíky zdarma vyzkoušet přímo v turnaji.

Pocit, který člověk má, když se dívá na hřiště, je nezapomenutelný.

Krásné ceny (celostříbrná pera) pro výherce v kategoriích věnovala firma Diamond International Corporation. CK Vienna International věnovala opět voucher na víkend pro 2 osoby a nechyběly ani vouchery na nákup brýlí Beausoleil. Výherci brutto si domů odnášeli celokožený bag JuCad. Děkujeme všem zaměstnancům za jejich pomoc při organizaci turnaje, restauraci hotelu Pupp za vynikající raut a majitelům hřiště za vstřícnost a za to, že zde můžeme každý rok pořádat vrcholný turnaj naší Tour.

Další informace naleznete na www.forgolftour.cz

Zveřejněno: časopis ForGolf č. 7/2010


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.