Kategorie: Články

Náš turnaj na Hluboké

V neděli 11.9.05 přivítalo hřiště Hluboká nad Vltavou turnaj naší ženské golfové tour. Již název turnaje - LADY PARADISE A PŘÁTELÉ napovídal, že se k ženám, které pravidelně tyto turnaje odehrávají připojí i jejich mužské polovičky, pro které byl připraven samostatný vložený turnaj.


Při krásném a slunečném počasí jsme všichni překonávali nástrahy tohoto hřiště, které vypadá jednoduše, ale až do té doby, než se potkáte s příčnou vodou, ta je na některých jamkách i několikrát. A že se na těchto "vodních" jamkách líbí hlavně komárům, poznali všichni na vlastní kůži. Přicházeli jsme unavení ale s dobrou náladou. Čekání na výsledky se trochu protáhlo, hrála se rozehrávka o specielní přijímač od firmy Phillips pro vítězku na brutto body, které bylo vyrovnané, obě hráčky měly stejně 23 brutto bodů. V tomto klání nakonec o jednu ránu zvítězila Jana Jensenová, za ní skončila Jitka Chizzola. Ještě jednou bylo napětí, a to když se losovala mezi vítězkami z kategorií další cena a to golfový víkend v Egyptě, který věnovala Michaela Hloušková. Tu si nakonec vytáhla Monika Hodinová, vítězka kat. ZK, která si rovněž zde i uhrála hcp 36. Ale i ostatní vítězky v kategoriích, kterými byly : v kat. 0 - 18 Jitka Chizzola, v kat. 18,1 - 28 Renata Košťálová se mohly pochlubit vysokým bodovým hodnocením. A v kat. 28.1 - 36 Eliška Břízová snižovala z hcp 35,5 na 27,5 protože uhrála rekordních 52 stbl. bodů ! Z mužů, kteří byli ve své kategorii hodnoceni na brutto body zvítězil Karel Laube s počtem 23 brutto bodů. Vítězky vložených soutěží : Nearest to pine: Jitka Dvořáková, Longest drive ženy: Jana Jensenová a Longest drive muži : Kocián Jaroslav. Krásné ceny nám věnovali naši partneři : Jitka Dvořáková z firmy Phillips, pan Jiří Pavlíček za firmu Johnson + Johnson, Michaela Hloušková , Schwarzkopf Proffesional a kadeřnictví Andrew Jose v Praze l, luxusní salon Jacques Dessange Paris z Jungmanovy ul. v Praze l, Boutique Arabella Fashion ve Štěpánské ul v Praze l, Le Cygne Sportif, CaC Leasing, pan Aleš Hromádka od firmy Skymax - golfové vybavení, pan Valentýn Matlovič - dovozce argentinského vína, paní Hanka Čepová, Lenka Petráňová z firmy Goba, pan Karel Laube a poháry do vložených soutěží přinesla Lenka Budinová. O ochutnávku svého dobrého sektu značky Freixenet se postarala opět firma Soare Sekt. Domů jsme po krásném dni odjížděli všichni příjemně unavení ale s dobrou náladou, kterou ještě podpořilo perfektně připravené odpolední pohoštění a příjemná obluha. Nutno říci, že přestože zde není veliká klubovna, přístup všech zaměstnanců a hlavně vedení klubu je velmi vstřícný a panuje zde milá atmosféra. Děkujeme všem, kteří se o nás krásně starali a věříme, že se s naší Golf Tour na toto hřiště vrátíme.

Za Lady Paradise Golf Tour Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.