Kategorie: Články

Druhá burza golfových potřeb

Neděle 4. září byla byla v celé naší republice dnem, kdy na všech hřištích probíhal v každém klubu Den otevřených dveří, jehož cílem bylo seznámit širší veřejnost s golfem jako se sportem, kterému se může věnovat celá rodina a který se dá provozovat v každém věku.


I v Golf klubu Benátky nad Jizerou Resort Paradise byli pro zájemce připraveni trenéři pro zájemce z řad návštěvníků, kterých nebylo málo. Po celý den tak při teplém a slunečném počasí probíhalo seznamování s tímto krásným sportem. Byly zde vidět celé rodiny i s těmi nejmenšími dětmi a tak budeme doufat, že padne mýtus o golfu jako o nedosažitelném sportu snobů a že se určitě někdo z těch, kteří si zde golf vyzkoušeli k nám vrátí a stane se hráčem tohoto krásného sportu. A protože jsme chtěli dokázat, že tento sport je přístupný všem i po stránce finanční, uspořádal klub ve spolupráci s Lady Paradise Golf Tour v pořadí již druhou Burzu golfových potřeb. Opět byla velmi úspěšná, vystavovali zde jak prodejci tak i soukromníci. Ti všichni prodávali spoustu krásných věcí. Opět se daly sehnat za velmi výhodnou cenu golfové sety, obleky do deště a nepohody, byl zde veliký výběr téměř všech druhů bot a komu docházely míče, ten mohl za velmi výhodnou cenu doplnit zásoby. Levné bagy, deštníky i golfové oblečení - to vše si zde mohli návštěvníci koupit. Pro zaryté golfisty probíhal na hřišti Soudný turnaj a na malém hřišti Dýmač bylo také stále plno, protože za krásného a slunného počasí si chtěl jít téměř každý z golfistů zahrát. Burzu golfových potřeb můžete na hřišti v Benátkách nad Jizerou navštěvovat pravidelně vždy na jaře a na podzim.

Za Lady Paradise Golf Tour Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.