Kategorie: Články

Vážené dámy

Zimní sezona se nezadržitelně blíží a s tím i naše pravidelné turnaje v pražském Erpetu. Naši Golf Tour začínáme v pondělí 31. října 2005 a poslední turnaj bude v pondělí 27.března 2006.


Rozpis všech turnajů ubde uveřejněn na našich stránkách v odd. Erpet. Bude se jednat o 18 turnajů, při kterých budeme odehrávat 9 jamek na FSG simulátoru a také bude ještě pro zájemkyně vložená soutěž - hra na malém kursu. K tomu budeme mít ještě 2 veliké turnaje (Vánoční a Závěrečný - zde jsou ceny vyšší, za celý den). Cena, která se bude vždy v pondělí platit je 300,- Kč vstupné a 100,- Kč FSG simulátor na rececpci a 100,- Kč startovné do Tour. Celkem 500,- Kč, pokud nebudete vlastnit kartu do Erpet golf centra, buď členskou nebo dopolední:

Členská karta celoroční : vstup neomezen

18.000,- Kč pro členy CMR a nečleny ČGF
15.000,- Kč pro členy ČGF
9.000,- Kč pro členy Erpet GC

Členská golf karta zimní sezona: vstup neomezen

11.900,- Kč pro členy CNR a nečleny ČGF
9.900,- Kč pro členy ČGF
7.000,- Kč pro členy Erpet GC

Členská karta zimní - dopolední vstup od pondělí do pátku 7.00 - 15.00 hod.:

6.900,- Kč pro všechny zájemce, bez rozdílu zda jsou nebo nejsou členy CMR, ČGF a nebo Eepet GC.

Tato karta je nyní prodávána pouze pro hráčky Lady Paradise Golf Tour se slevou 1.000,- Kč, avšak pouze do 16.1005, v rámci akčních dnů v Erpetu !!
V případě, že si tuto kartu do tohoto data zakoupíte, zaplatíte 5.900,- Kč, karta bude platná celý 1 kalendářní rok ode dne vystavení ( pokud již tuto nebo jinou členskou kartu vlastníte a má ještě určitou platnost, bude počátek platnosti této nové karty posunut).
Pokud budete vlastníky některé z těchto karet jak členské nebo i vstupové, zaplatíte při našem turnaji již jen 100,- Kč za FSG sim. a 100,- Kč startovné. Je to na zvážení, zda se přece jen nevyplatí raději zakoupit kartu a moci si jít kdykoli v týdnu zatrénovat i mimo našich pravidelných pondělků.

V případě zájmu o koupi se hlašte přímo na recepci Erpet Golf centra.

Za Lady Paradise Golf Tour Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.