Kategorie: Články

Golf na Lago di Garda

Když si budete chtít prodloužit podzimní golf, je jednou z možností se vypravit do Italie na Lago di Garda, kde je mnoho krásných hřišť, vybudovaných v blízkosti jezera. Když jedete podél břehu, tak si můžete vybírat nejméně ze šesti a zahrát si každý den jiné hřiště.


 My jsme byly ubytovány přímo v golfovém hotelu na hřišti Ca´degli Ulivi a jak již název napovídá, hřiště leží v krásné krajině mezi olivovníky, je asi 3 km nad jezerem a je z něj krásný výhled na okolí. Hotel poskytuje veškeré pohodlí včetně veliké terasy, která je přístupná přímo z pokojů a dá se na ní krásně odpočívat na sluníčku po hře. Hotel je vhodný také i pro celé "golfové rodiny", děti se mohou vykoupat ve venkovním bazenu a je zde i golfová akademie, kde si mohou vyzkoušet své začínající golfové umění. V případě, že si sem vyjedete brzy na jaře můžete si zkrátit studené zimní měsíce, užít si sluníčka a s předstihem začít svou golfovou sezonu. Hřiště je jako celá příroda trochu kopcovité, ale pro nás, které jsme zvyklé na pravidelné motolské pondělky není žádným překvapením. Střídají se úzké a dlouhé široké fairwaie, u některých jamek i hodně svažující se z kopce, a lemující vodní překážky dokreslují půvab tohoto hriště. Zajímavostí je také i green na střeše a dvoupatrový driving range. Druhý den jsme odjely na golfové hřiště Arzaga, které je považováno za jedno z nejkrásnějších v Italii. Skládá se ze dvou 18ti jamkových hrišť nad kterými se tyčí klubovna a krásný zámek, v němž je luxusní ale přitom cenově přístupný hotel. V tomto hotelu je možnost si objednat golfový balíček. Krásné široké farweie, hustá tráva připomínající mech, obtížné bunkry, hodně vodních překážek, prostě hřiště, které se musí zahrát a užít. Odpolední a večerní Lago di Garda se svými městečky a vesničkami podél pobřeží jistě uspokojí každého, kdo hledá zábavu a dobré jídlo. Ten kdo ještě navštíví historické centrum městečka Sirmione, které se nachází na výběžku vedoucím do otevřeného moře určitě nebude litovat, že tuto cestu podnikl. I v těchto podzimních měsících je všude otevřena spousta krámků jak s oblečením tak i s různými suvenýry.
Nelze nic jiného než podobnou cestu za golfem doporučit.

Informace a zařízení vaší golfové dovolené do tohoto i jiných hotelů můžete získat u CK Intercontact Praha a na stránkách www. intercontact.cz .

Text: Marcela Chrpová

[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]
[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]

load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.