Kategorie: Články

JAK JSME SE LOUČILY SE ZIMNÍ TOUR

Náš poslední turnaj v Erpetu jsme odehrály v pondělí 20. března a hezky jsme se vyřádily na simulátorech na hřišti Pebble Brach. Opět nezklamalo, hlavně jamka č. 8. Ty z nás, které si včas uvědomily jak je zrádná, hrály na jistotu krátké rány, ale zaplakaly ty, jimž se povedl dlouhý odpal - ale do hlubokého srázu a musely to vyhrávat. Takže o rány navíc nebyla nouze.


Jinak vše probíhalo v klidu a dobré náladě, o zábavu a trochu vzruchu se nám staral Marek Lavko, bratr Míši Derhy. Fotil celý den a i jinak vydatně pomáhal při organizaci turnaje. Kolem 12 hodiny nastoupil kosmetický tým od pana a paní Rudićových, zástupců prestižní kosmetické firmy T.LeClerk, L´Artisan parfumeur a Bronnley, Téměř všechny hráčky využily možnosti se nechat nalíčit od profesionálních kosmetiček krémy a kosmetikou, kterou používají významné modelky a herečky a mnohé z nás tuto značku vyzkoušely poprvé. Liftingový krém této firmy, pudry a parfémy, možnost nechat se zkrášlit, to vše nám vytvořilo po celý den perfektní atmosféru při celém turnaji.
Od pana Rudiće jsme se navíc mohly dozvědět zajímavé podrobnosti o původu těchto výrobků. Všechny hráčky obdržely dárkovou tašku se vzorky parfémů a navíc ještě poukaz na bezplatné kosmetické ošetření v hodnotě do 1.400,- Kč v nově otevřeném salonu na Újezdě v Praze l.

Hrálo se na všech simulátorech po celý den a odpoledne kolem 16 hodiny proběhlo vyhlášení.

Nejlepšími hráčkami tohoto turnaje se staly :

Kat. A : 1. Iveta Uhrová, 2. Daniela Kostková 3. Lenka Budinová
Kart. B: 1. Kateřina Tichá, 2. Jana Jančová 3. Hanka Popelková

Vloženou soutěž nejblíže k jamce vyhrála Lenka Budinová .

Po skončení turnaje přišlo vyhlášení celé zimní Tour, kdy z celkových 17 turnajů bylo nejlepších 5 výsledků započítáno do pořadí. Výsledky byly mnohdy velmi těsné třeba jen o jednu ránu. Ani zde se nekonalo žádné veliké překvapení, už jsme si nějak zvykly, že v kategorii B vidíme na pomyslných stupních vítězů Ivanu Kociánovou a Kateřinu Tichou. Tentokrát obě zahrály stejný počet ran, ale při umístění rozhodoval nižší výsledek v jednom z turnajů.

Vítězky celkové Erpet Golf Tour :

Kat. A: 1. Lenka Budinová, 2. Daniela Vlčková 3. Michaela Vágnerová
Kat. B: 1. Ivana Kociánová 2. Kateřina Tichá 3. Felicia Broekhuisen

Vítězky turnaje na Malém kursu – společná kategorie:

1. Jana Jančová 2. Lenka Budinová 3. Ludmila Vopičková

Vítězky obdržely jako vždy hezké a hodnotné ceny. Luxusní parfémy značky L´Artisan parfumeur a krémy Bronnley, poukazy na vlasové ošetření do luxusního salonu Jacques Dessange v ceně každý přes 2.000,- Kč, , firma Ecco věnovala stejně jako v loňském roce poukazy na nákup bot této značky v hodnotě 1.500,- Kč. nechyběly ani poukazy na zboží od dalších firem : Best Golf Letňany – poukazy v hodnotě á 500,- Kč, Arabella Fashion ve Štěpánské ul. poukazy za 1.000,- Kč, firma Adamis věnovala 5 dárkových tašek s poukazy každý na 1.000,- Kč na nákup zboží na Novém Smíchově, a opět jsme dostaly 10 poukazů od firmy Bronze Effect po 500,- Kč na samoopalovací nástřiky, což se nám určitě teď před začátkem sezony velmi hodí.. Mezi cenami byly i Twist karty, dárkové taštičky od firmy Schwarzkopf, a pro zbystření mysli nápoj Speed 8. Na základě nové spolupráce s firmou Routin, která pro každou hráčku věnovala dárek v podobě několika výborných příchutí do kávy se při příštích turnajích můžeme těšit i na jejich další specialitu, a to přísady do míchaných nápojů. Ceny z galerie Havelka byly také velmi hezké a hlavní vítězky si odnášely mikrovlnou troubu věnovanou firmou Le Cygne Sportif, kterou mezi námi zastupuje Líba Vojáčková.

Cukráři z kavárny U lanové dráhy pod Petřínem zhotovili krásný dort ve tvaru golfového hřiště, po náležitém obdivování jsme jej všechny ochutnaly a tak už víme, kam na podobné sladkosti chodit ….
Nechyběla ani Velikonoční tombola z výrobků firmy Goba od Lenky Petráňové a každá z nás si tak ještě odnášela příslib tolik očekávaného jara.

Po krátké přestávce si již můžeme připravit naše golfové vybavení, protože již 10. dubna
v pondělí v 9 hodin se sejdeme na ranní kávě přímo v klubovně v Motole a pokud nám to počasí umožní, tak hned můžeme jít hrát a připravovat se tak na náš první velký turnaj na Karlštejně 22. května.

S Erpetem se pro letošní rok loučíme, děkujeme vedení Erpet Golf Centra za poskytnutí zázemí pro naše turnaje a dík patří i všem zaměstnancům, kteří se o nás po celou zimu starali.

Do nové letní sezony přeji všem golfistkám hodně dlouhých odpalů, přesných přihrávek a také hezké a slunečné počasí, jež si po letošní dlouhé zimě budeme o to více považovat.

Těším se na viděnou při našich turnajích.

Marcela Chrpová

[návštěva plastické chirurgie]

více


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.