Kategorie: Články

Turnaj KARLŠTEJN - 22.5.2006

První z našich turnajů na úpravu hcp se odehraje v pondělí 22.5.06 jako každým rokem na Karlštejně.


Je připravena malá snídaně, svačina a pití do bagu a jako vždy po hře jídlo formou studeného a teplého bufetu.

O doprovodný program se postará jako vždy studio Jana a Iva z Prahy 4, které nám upraví naše nehty, dále můžeme po hře využít služby masérů ze studia T ´LeClerk z pražského Újezda, a pan Vašíček nám řekne něco o svých produktech pro zdraví žen – tobolkách Menoflavon. Specielně jenom pro nás bude přítomen MUDr Werner ze střediska Plastické chirurgie v Praze- Ruzyni a může nám vysvětlit a doporučit nové metody při aplikacích různých nechirurgických zásahů. Společnost Optimum Distribution dovážející na náš trh luxusní kosmetické značky jako je Chanel, Christian Dior, Givenchi a spoustu dalších, pro nás připravila poradenství a líčení od firmy Guerlain a krásné dárečky a ceny pro vítězky. A nebude chybět ani výstavka výrobků od našeho letošního hlavního partnera, jímž je firma Lapis Diamond Centrum. Zde můžeme obdivovat nejen krásné šperky z jejich dílny, ale hlavně ceny, o které letos hrajeme. První z těchto šperků obdrží 4 hráčky, které se umístí jako vítězky ve své kategorii.. Dost času bude jistě i na prohlédnutí a přečtení magazínu Madame, a již v příštích číslech si zde budeme moci přečíst i o naší Golf Tour …

Kdo nepojede autem, může ochutnat výborný sekt Freixenet , jak už je zvykem při našich turnajích.

Startujeme od 9.00 hodin ze dvou jamek z č. 1 a č. 10. Startovní listina bude k dispozici na našich stránkách v sobotu do 18 hodin a rovněž tak na stránkách GC Karlštejn.

Kategorie : 0 – 18 18,1 – 28 28,1 - 36 37 – 54

Mistrovská kategorie 0 – 18 hraje na rány, a ostatní kategorie hrají systémem Stableford body netto.

Prosím všechny hráčky, aby přišly včas na registraci, která bude probíhat od 8.00 do 9.00 hodin .

Těším se na setkání a všem přeji hezkou hru !

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.