Kategorie: Články

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE O TURNAJI V MAR. LÁZNÍCH

INFO PŘED TURNAJEM :


Startovní listina bude vyvěšena nejpozději v sobotu večer na našich stránkách a zároveň bude zaslána i na recepci clubu a vyvěšena na golfovém serveru.

Startovní časy budou cca od 8.00 – 8.15 do 11.50 hod.

Prosím všechny hráčky aby přesně dodržely svůj start, neboť hned po našem startu již jsou všechny ostatní časy reservovány a nemůžeme si proto dovolit zdržení.

Všechny hráčky obdrží u registrace bagetu a 2 vody 0,5 litru. Během turnaje již žádné občerstvení z našich zdrojů nebude, pouze k zakoupení od místní restaurace.
Od rána bude připravena snídaně a po hře oběd, který se skládá ze dvou jídel na výběr a salátu. Při registraci budou tato jídla předem objednávána. Toto je systém, který navrhli zástupci restaurace kvůli hladkému průběhu pohoštění.

Jako doprovodný program je zajištěno :

Odborná konsultace od firem : Menoflavon, Imedeen, Mary Cohr (tato firma zajistí také líčení) dále jako novinku můžeme vyzkoušet vykládání tarokových karet od paní Zdena Katayama, která vedla několik let Tarokovou školu přímo v Tokiu. Nebudou chybět ani zástupci plastické chirurgie PEM v Praze 6, kteří rádi zodpoví naše otázky ohledně tohoto oboru. Dobu čekání zkrátí již tradičně manikura a malování na nehty. Paní Milena Veselá z firmy ProMoPro pro nás zajistila plazmovou obrazovku, na které budou promítány CD z našich turnajů a jejich zástupce nás nafilmuje na kameru. A jako vždy celý průběh turnaje fotografuje pan Voleman.

UBYTOVÁNÍ :

Předem objednané ubytování je zajištěno v Pensionu Český Dvůr, tel. 354622490 – Závišín, který se nachází v přímé blízkosti hřiště a drivingu.

Cesta: směrem z Mar.Lázní nahoru kolem hřiště stále dále a kousek za ¨hotelem Golf je po pravé straně tento pension.

Objednávka na pokoje je již zaslána jmenovitě podle předchozí dohody a tak je nutno pouze vyzvednout klíče, které budou k dispozici již od rána od 9.00 hod, kdy se můžeme ubytovat.

Pokoje jsou objednány bez snídaně, snídani máme připravenu na hřišti.

Po dohodě s personálem restaurace nám prodlouží zavírací hodinu místo do 21 hod. až do 22.30 hod. , takže zde máme zareservováno pro všechny místo a můžeme společně povečeřet a posedět a nemusíme jezdit až dolů do města.

Těším se na setkání v Mariánkách a přeji hezkou cestu.

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.