Kategorie: Články

LADY PARADISE – LAPIS DIAMOND Golf Tour v Mariánských Lázních

Přestože jsou letní dovolené v plně sezoně zaplnilo se toto krásné hřiště do posledního startovacího místa našimi golfistkami. 80 hráček hrálo při horkém slunečném počasí a všechny toho náležitě využily. Nejen že jsme mohly obdivovat krásnou novou klubovnu, která byla v loňském roce otevřena v novém kabátě, ale zahrály jsme si na kvalitně upraveném hřišti a výsledky tomu také napovídaly.


Celkovou vítězkou turnaje se stala Jana Jensenová, která zde zahrála 83 ran, a byla vítězkou ve své kategorii 0 – 18. Za ní se umístila Daniela Kostková následována Ivetou Uhrovou . Ostatní kategorie hrály na stabl. body, výsledky vůbec nebyly špatné a po tomto turnaji se mnoho z nás těšilo ze svého snížení hcp.

Kat. 18,1-28 : l. Šestáková Šárka, 2. Petráňová Lenka 3. Synáčková Krista.
kat. 28,1-36: 1. Hodinová Monika, 2. Brázdová Dana 3. Deutschová Simona
kat. 37,1-54: 1. Cejnarová Miroslava, 2. Stejskalová Eva 3. Slunečková Lidmila

Ze snížení se nejvíce radovala Monika Hodinová, která snižovala ze 29,4 na 23,6 což byl moc hezký výkon.

Start byl postupný a tak jsme využily bohatého doprovodného programu, který je zvykem na všech našich akcích a díky němu nám celý den uběhl velmi rychle. Náš hlavní partner firma LAPIS DIAMOND CENTRUM v Praze 5 věnoval opět krásné zlaté šperky s drahými kameny pro vítězky v každé kategorii.
Mimo to jsme mohly obdivovat i ty šperky, které vyhrají hráčky Motolské Golf Tour, která stále ještě probíhá. Stejně jako na turnaji na Karlštejně jsme zde mohly vidět prezentaci výrobků Menoflavon a Mamaglove, jejichž výhradním dovozcem je pan Vašíček . A protože jsme již v květnu mohly tablety Menoflavon vyzkoušet, určitě se nám hodilo další balení, které každá hráčka obdržela při prezentaci. Dalším významným partnerem pro tento turnaj byla francouzská kosmetická firma Mary Cohr, zabývající se výrobou kosmetiky na čistě přírodní bázi. Firma zde byla zastoupena paní Dianou Bínovou.
Paní Bínová je perfektní kosmetička vyškolená přímo ve Francii a proto nám mohla podat odborný výklad o jejich výrobcích a také mnoho z nás využilo možnosti se od ní nechat i nalíčit. Tato kosmetika je nyní na našem trhu novinkou a na Senovážném náměstí se brzy otevře jejich salon, kde budeme moci využít jejich služeb. Další presentaci zde měla naše spoluhráčka Hanka Čepová, která je dovozcem firmy Imedeen. Její spolupracovnice se nám věnovaly a tak i zde jsme se mohly dozvědět co je nového u této značky. Přivezly sebou také přístroj na měření kožní vrstvy, což bylo také velmi zajímavé. Nechybělo ani malování na nehty jako při každém našem turnaji. Trochu odlišného ražení bylo vykládání z tarokových karet, o které se postarala paní Zdena Katayama, která zde krátce také pohovořila o nové metodě EFT. Tato novinka je nyní velmi populární v USA a spočívá v odstraňování psychologických problémů u špičkových sportovců a hlavně golfistů. Pokud bude některá z nás chtít tuto metodu vyzkoušet, může se přihlásit, a třeba opravdu půjde handicap dolů a problémy pryč ……..

Všechny přítomné firmy věnovaly do turnaje krásné ceny, a tak se mohlo nadělovat až do šestého místa. A pro ty, které neměly mnoho štěstí ve hře byla připravena tombola a hlavní cena zde byla opět „Šťastná karta krásy“ v hodnotě 5.000,- Kč do lékařského centra plastické chirurgie PEM v Praze 6. Tentokrát jí vyhrála paní Markéta Athanasiadová z klubu Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou.
O příjemné překvapení pro nás všechny se postarala naše spoluhráčka Larysa Holcapfelová, která na naše turnaje dojíždí až z Mostu. Do Tour věnovala celkem 8 poukazů každý v hodnotě 2.000,- Kč na nákup brýlí u firmy Fokus Optic. První 4 poukazy se zde losovaly také v tombole a jeden z nich vyhrála i MUDr. Renata Handlová, která je shodou okolností oční lékařkou, provádějící ve Vinohradské nemocnici složité oční operace ….. Zásluhou paní Mileny Veselé z firmy ProMoPro budeme mít z tohoto turnaje nafilmováno DVD, neboť nám zajistila ze své firmy kameramana, který nás po celý turnaj natáčel. Takže se budeme moci na tento záznam podívat při našem závěrečném večírku. Bude to hezké zpestření k fotografiím, které pro nás již pravidelně i zde fotil pan Radko Voleman.

Tento krásný turnaj bychom nemohly uspořádat bez spolupráce a vstřícného postoje managera klubu pana Nechanického a rovněž tak i provozovatele restaurace pana Fišera, a proto nejen jim, ale i všem zaměstnancům děkujeme za perfektní zajištění celé naší akce.

Věřím, že přiští rok bude toto krásné hřiště opět v kalendáři našich turnajů.

Další hřiště, kde budeme měřit své síly jsou Cihelny, a to v neděli 20. srpna. Tento turnaj je smíšený a mohou zde hrát i muži z řad našich partnerů a přátel, pro něž budou vypsány i samostatné kategorie.

Těším se na setkání v Mariánkách a přeji hezkou cestu.

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.