Kategorie: Titulka, Články

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.


Středa 21.10.2020

POSTUPNÝ START od 9.30 hod.,
v případě většího počtu přihlášených hráčů bude start ze dvou jamek.

Cena:
1.500,- Kč (fee,startovné + občerstvení) všichni hráči bez členství v G.C.  Beroun
500,- Kč  (občerstvení+ startovné) hráči G.C. Beroun
1.300,- Kč  (fee,startovné + občerstvení) registrované členky CLGA

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“.  Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19. Hráči se mohou pohybovat ve venkovních prostorech klubu na terase s dodržením povinných odstupů a s dodržením podmínky ve skupinách po čtyřech osobách. Veškeré občerstvení, které se bude podávat, dostanou hráči výdejem z okénka restaurace.

  • Akreditace a snídaně  bude připravena  na terase klubovny od 8 hodin – platbu prosíme v hotovosti
  • Při registraci obdrží každý hráč dárek od spol. LIKOR – malá lahvička portského, vouchery na odběr zboží s téměř 50 % slevou na internetové shopu  UNDER ARMOUR  a dárkový balíček od spol. ČESKÁ ČOKOLÁDA
  • V rámci stravování je pro hráče připravena snídaně (výběr: káva nebo čaj, párek v rohlíku nebo sekaná v housce, polévka), svačina do bagu (sandwich,banán,jablko,kobliha,voda), oběd (výběr ze tří jídel dle denního menu)
  • Své výsledky naleznou hráči po hře  na serveru cgf v sekci "nesoutěžní výsledky".

Info, dotazy: Marcela Chrpová - pořadatel, attgolftour.chrpova@golflady.cz,
Tel: +420 737 287 288


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.