Kategorie: Titulka, Články

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2019 - Naše zlatá golfová tour!

Již třetím rokem se mohli přihlašovat golfisti z celé republiky na golfovou tour pod hlavičkou ATT INVESTMENTS CZ SE.


Turnaje se odehrávaly každý rok na našich nejlepších mistrovských hřištích a odměnou všem hráčům je kvalitní servis, krásně upravená hřiště, příjemná pohoda a také možnost seznámení se s výrobky a aktivitami naší společnosti.

I v letošním roce jsme hráli nejlepší mistrovská hřiště a to  v Mladé Boleslavi, Cihelnách a v Karlových Varech,  Berouně , Dýšině, Konopišti  a Kunětické Hoře.

Zakončení naší tour bylo na krásném soukromém hřišti v Berouně, kde si vítězové celé naší tour převzali od paní Kristiny Králové z CK Snail Travel International hlavní cenu, kterou byl týdenní letecký zájezd s golfem a programem All inklusive do tureckého Beleku .

V kategorii Muži  vyhrál: pan Zbyněk Zapotil

V kategorii Ženy vyhrála: paní Zuzana Bonhomme

Vítězům gratulujeme a všem našim partnerům i hráčům děkujeme za spolupráci a účast na turnajích a již dnes připravujeme a těšíme se na

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2020 !

 

 

 

 

 load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


VYBRANÉ NOVINKY

Zájezd do Rakouska – HOTEL DILLY

25.05.2020 | Články

Dovoluji si Vám nabídnout příjemný zájezd spojený s malým golfovým turnajem v Rakousku. Nabízíme Vám termín koncem června, kdy si můžete dopřát víkend i s celou svou rodinou. Jedná se o špičkový Dilly **** Wellness hotel ve Windischgarstenu, vzdálený od Prahy cca 350 km směr Linec.

Informace a pozvánka - Turnaj Dýšina 28.5.2020

25.05.2020 | Články

I v této tour budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní pobyt s golfem v hotelu Sirene v tureckém Beleku od CK Snail Travel International.

Začínáme 2020

04.05.2020 | Články

Naše golfová tour začíná 28.května na Dýšině s pokračuje v Karlových Varech. Přes letní prázdninové měsíce nás čeká Beroun, Konopiště-Radecký, a nově postavené hřiště v Praze Vinoři, které je na velmi dobré úrovni. V září budeme hrát Karlštejn a končíme v říjnu v Berouně.

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2019 - Naše zlatá golfová tour!

26.09.2019 | Články

Již třetím rokem se mohli přihlašovat golfisti z celé republiky na golfovou tour pod hlavičkou ATT INVESTMENTS CZ SE.