Kategorie: Články

Golfové balíčky ATT TOUR 2018 + Prémiové hřiště Karlštejn

Pro letošní rok jsme připravili ve spolupráci s webovým portálem Golf Cutvýhodné balíčky, v nichž naleznete vždy 2 hřiště, které hrajeme v rámci tour a KARLŠTEJN hřiště jako prémiové, které sice není zařazeno v naší tour, ale díky propojení balíčků s našimi turnaji si zahrajete toto mistrovské hřiště za velmi výhodnou cenovou nabídku.


ATT GOLD -  balíčky do hry od Golf Cut:

MLADÁ BOLESLAV + KÁCOV + KARLŠTEJN                    cena : 3.560,- Kč

KONOPIŠTĚ + MARIÁNSKÉ LÁZNĚ + KARLŠTEJN            cena: 3.999,- Kč

MSTĚTICE + KONOPIŠTĚ + KARLŠTEJN                          cena : 3.399,- Kč

Všechna fee, která jsou uvedena zde na těchto hřištích jsou platná na všechny dny včetně víkendů i svátků ! V případě volné kapacity hřiště tak můžete vouchery uplatnit i koncem týdne.

Balíčky můžete uplatnit  v naší tour -  to znamená, že přímo na turnaji potom platíte již jen pohoštění (snídaně,svačina,oběd + pitný režim) a startovné v ceně 700 Kč.

V případě, že balíček nebudete moci z nějakého důvodu uplatnit při našich turnajích, můžete si toto hřiště zahrát kdykoli jindy podle daných podmínek, které jsou vypsány jednotlivě u každého balíčku a hřiště.

Vše potřebné naleznete zde na našich stránkách v sekci  GOLF CUT  - balíčky ATT GOLF TOUR .

http://www.golfcut.cz/cs/balicky?in_category=35-modpack1&in_region=0&in_club=0&in_price-to=&in_tt-date-from=&in_tt-date-to

Balíčky je možno zakoupit přímo na www.golfcut.cza pokud budete potřebovat jakékoli další informace o těchto balíčcích a nebo pomoc při sestování balíčku dle Vašich požadavků obraťte se prosím na paní Ivetu Pádrovou na mail padrova@resortmedia.cz

 

Marcela Chrpová - pořadatel ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2017


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.

CZECH LADIES GOLF ASSOCIATION obnovuje svou činnost

21.08.2020 | Články

Po delší přestávce se vracíme k našim dřívějším čistě dámským turnajům, které mnoho z nás již dříve hrálo i pod hlavičkou LADY PARADISE – FIT PRO ŽIVOT GOLF TOUR nebo přímo pod hlavičkou CLGA. Novým sídlem CLGA se stal prestižní GOLF CLUB BEROUN, který bude hostit již příští týden LADIES EUROPIAN TOUR 2020. Naše hráčky si budou moci toto krásné hřiště zahrát za dva dny po skončení LET při stejných podmínkách jako nejlepší golfistky dnešní doby doby včetně Kláry Spilkové. Tento turnaj se koná v Berouně v úterý 2.září za velmi výhodných podmínek. Přihlášení na turnaj zde a nebo přímo na serveru cgf.cz.

Další turnaj ATT GOLD OPEN TOUR

21.08.2020 | Články

odehrajeme již 30.srpna v neděli na Zbraslavi! Bohužel předem naplánované hřiště VINOŘ stále ještě není v provozu a proto je změna. Věříme, že k dobrému – hřiště je stále ve velmi dobré kondici a velkou výhodou je také je jeho blízkost pro mnohé naše hráče.

Zájezd do Rakouska – HOTEL DILLY

25.05.2020 | Články

Dovoluji si Vám nabídnout příjemný zájezd spojený s malým golfovým turnajem v Rakousku. Nabízíme Vám termín koncem června, kdy si můžete dopřát víkend i s celou svou rodinou. Jedná se o špičkový Dilly **** Wellness hotel ve Windischgarstenu, vzdálený od Prahy cca 350 km směr Linec.

Informace a pozvánka - Turnaj Dýšina 28.5.2020

25.05.2020 | Články

I v této tour budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní pobyt s golfem v hotelu Sirene v tureckém Beleku od CK Snail Travel International.