Kategorie: Články

Ladies Hodkovičky - Začínáme!

Naše každoroční tréninkové devítky jen pro dámy mají již svou tradici v pražských Hodkovičkách, kde se opět můžeme scházet každou středu ráno od 9.00 do cca 9.30 až 9.45 hod. (dle počtu přihlášených hráček).


Zahájení Ladies tréninkových devítek V Hodkovičkách

Cena zůstává stejná  400 Kč, které hráčky zaplatí v hotovosti při registraci v klubovně u pí. Chrpové nebo pí. Heřmanské.

Jedná se pouze o tréninkové devítky, takže nejsou na výpočet hcp ! Pokud bude hráčka chtít zanést výsledek jako mimosoutěžní, musí připlatit 150 Kč a vyzvednout si na recepci předem orazítkovanou kartu, kam se bude její výsledek zapisovat a recepce to potom zanese oficiálně jako mimosoutěžní hru na výpočet hcp.

Přihlašování na turnaje zde na našich stránkách a posléze si mohou hráčky zarezervovat časy a sestavit flight na další turnaj na další týden vždy při registraci na hru.

Těšíme se na naše shledávání v Hodkovičkách

Marcela Chrpová a  Monika Heřmanská


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


VYBRANÉ NOVINKY

Zájezd do Rakouska – HOTEL DILLY

25.05.2020 | Články

Dovoluji si Vám nabídnout příjemný zájezd spojený s malým golfovým turnajem v Rakousku. Nabízíme Vám termín koncem června, kdy si můžete dopřát víkend i s celou svou rodinou. Jedná se o špičkový Dilly **** Wellness hotel ve Windischgarstenu, vzdálený od Prahy cca 350 km směr Linec.

Informace a pozvánka - Turnaj Dýšina 28.5.2020

25.05.2020 | Články

I v této tour budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní pobyt s golfem v hotelu Sirene v tureckém Beleku od CK Snail Travel International.

Začínáme 2020

04.05.2020 | Články

Naše golfová tour začíná 28.května na Dýšině s pokračuje v Karlových Varech. Přes letní prázdninové měsíce nás čeká Beroun, Konopiště-Radecký, a nově postavené hřiště v Praze Vinoři, které je na velmi dobré úrovni. V září budeme hrát Karlštejn a končíme v říjnu v Berouně.

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2019 - Naše zlatá golfová tour!

26.09.2019 | Články

Již třetím rokem se mohli přihlašovat golfisti z celé republiky na golfovou tour pod hlavičkou ATT INVESTMENTS CZ SE.