Kategorie: Články

GOLF NA VODĚ U ZÁMECKÉHO HOTELU

Ve čtvrtek 20. září byl slavnostně otevřen náš areál pro golfovou veřejnost a téměř 300 hostů obdrželo vstupní VIP karty, které je opravňují k mnoha zajímavým akcím a slevám v rámci golfových a hotelových služeb. Např. volný vstup na driving, sleva na míče a také 20 % sleva jak na ubytování , tak i na restaurační služby.


Probíhaly různé soutěže, jako trefování vodních greenů, které jsou hned čtyři a patování přes celou plochu patingu. Odměnou úspěšným byla trička s logem Golf clubu Chateau St. Havel. Ve večerních hodinách potom proběhl křest greenu a areálu za účasti mnoha přítomných golfistů a přátel. Vřelá slova pronesl také pan Jaroslav Kuncl z České golfové federace. A na závěr večera vystoupila kapela Hrací skříň Praha, jejíž oblíbenou peckou je právě písnička „ René, já a Rudolf chodíváme na golf „

Přestože téměř každý z obyvatelů a nebo návštěvníků Prahy jezdí kolem po Jižní spojce, mnoho našich hostů bylo překvapeno tím, že se podařilo vybudovat takovéto golfové zázemí, kde je možno se odreagovat od denního shonu a zároveň si i zatrénovat. A tak mnoho přítomných využilo možnosti si za účasti našich hostesek prohlédnout celý hotel včetně pokojů.

Areál byl totiž vybudován v zámeckém parku zdejšího krásného tříhvězdičkového hotelu, který má za sebou zajímavou historii, počínající již ve třináctém století. Z dřívější hradní tvrze, kterou dobýval i Jan Žižka, přes řád Obutých Karmelitánů až po barona Schlossera, jež přestavil budovu do nynější novogotické podoby.
Zdejší zdi ovšem pamatují po válce i zemědělské učiliště a Agroprojekt. Od roku 2003-2007 procházel zámek rozsáhlou rekonstrukcí na hotel.

V zámeckých hotelových pokojích již byla například ubytována celá kapela Glenn Miller Orchestra a rovněž tak i syn Johna Lennona – Sean. Zámek poskytuje originální prostředí také pro pořádání svatebních, podnikových a nyní již také golfových akcí.

Plány majitelů jsou ovšem zdaleka větší, v blízké budoucnosti chtějí začít s výstavbou malého devítijamkového hřiště v prostoru přilehlého parku, kde jsou ještě i dva další rybníky.

Foto z akce:
Antonín Krčmář ... zde
Jakub Joachim ... zde


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.