Kategorie: Články

ERBIA OPEN TOUR na Dýšině v Mariánských Lázních

ERBIA OPEN TOUR na Dýšině v Mariánských LázníchPřestože jsou v červenci prázdniny a hodně hráčů odjíždí se svými rodinami na dovolené, tak to na našich turnajích ani nebylo moc vidět. Jak na Dýšině, tak i v Mariánských Lázních jsme měli opět kolem stovky hráčů. Při obou turnajích nám přálo počasí a tak se i krásně hrálo.


Výsledky tomu napovídaly, bylo i hodně snížených hcp.  Na Dýšině jsme mohli přivítat ředitele hotelu President v  italském Lignanu, který nám v letošním roce věnuje vouchery do všech turnajů.  Jako zvláštní dárek sebou pan Giorgio Ardito přivezl i ceny pro vítěze turnaje, což byly dva obrovské dárkové koše plné italských specialit.

Výsledky v kategoriích:

 

0-18

18,1-28

28-36

37-54

  1. I. Místo

Zeman Jan

Paďourek Pavel

Bílek Milan

Wildt Alena

  1. II. Místo

Souček Michal

Kejha Jindřich

Fibichová Anna

Bajgar Lukáš

  1. III. Místo

Vymětal František

Pavlíček Jiří

Rada David

Kulhánková Tereza

Vítězové Brutto:

Ženy: Rašková Věra

Muži: Zeman Jan

V Mariánských Lázních jsme snad poprvé v naší historii mohli udělat vyhlášení venku na terase, protože bylo krásné letní počasí. Ovšem jen do odpoledne kdy najednou začalo hřmít a hrozila bouřka.  Štěstí nás ale neopustilo, mraky a blesky nás obešly a tak se vyhlašovalo venku. Mariánky mají svou tradici, a proto se sem všichni naši golfisté každý rok rádi vracejí.

Výsledky v kategoriích:

 

0-18

18,1-28

28-36

37-54

  1. I. Místo

Fritschová Marina

Kejha Jindřich

Zeman Jiří

Ptáčník David

  1. II. Místo

Kafka Tomáš

Říha Jakub

Kadeřávková Dana

Jarošová Jitka

  1. III. Místo

Haramija Emil

Říha Miloš

Divišová Olga

Karpíšek Milan

Vítězové Brutto:

-  Ženy: Fritschová Marina

-  Muži: Pilip Pavel


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.