Kategorie: Články

Erbia Open Tour po roce na Slapech

Erbia Open Tour po roce na SlapechLoňský turnaj naší Erbia Open Tour byl na Slapech vůbec prvním turnajem, který se odehrál na ucelené osmnáctce, ještě den před tímto turnajem se tehdy dodělávaly úpravy na druhé devítce. Takže jsme byli zvědaví, jaké změny se v průběhu roku na tomto hřišti odehrály.


Dá se říci, že druhá devítka hráče trochu potrápí, odpaliště na desáté jamce je výzva a  osmnáctá  jamka se svým prudkým stoupáním do kopce  není zrovna nejlehčí. Hřiště je ale krásně upravené s perfektními greeny a výhled na Slapskou přehradu na první devítce je úchvatný, a my měli to štěstí, že i počasí bylo krásné.  Výsledky hráčů byly velmi dobré, hodně jich snižovalo svůj hcp.  Pohoštění v klubovně po hře opět nemělo chybu. Služby jsou zde opravdu na vysoké úrovni.

Jako v každém letošním turnaji si vítězové v kategoriích odnášeli domů vouchery na 3 denní golfový víkend v hotelu President v italském Lignanu, vouchery na daňové a poradenské služby od firmy 4 Tax, vouchery na zboží od firmy Luxury Bags, Norman´s Fitness, Fyzio Beauty Flora,  golfové balíčky od JuCad, golfové pojištění od firmy Golf Plan,  balíčky  luxusní španělské vlasové kosmetiky značky Salerm Cosmetics, specielní nádobí od firmy Cater, a mnoho dalších cen od našich partnerů. Nechybělo ani předplatné časopisu Golf Stylel, mediálního partnera naší Tour.  Svou prezentaci zde měl golfový shop amGOLF, který má svou prodejnu v Praze 5. Již při registraci obdržel každý hráč voucher v hodnotě 200,- Kč do této prodejny a nebo si jej mohl na místě vyměnit za zboží, kterého zde bylo opravdu hodně. Zajít se podívat do tohoto shopu se opravdu vyplatí, je zde velký výběr cenově velmi dostupných golfových potřeb, bagů apod.

V průběhu celé naší Tour probíhá také soutěž o nejlepšího hráče a hráčku letošního ročníku, který sponzoruje CK Snail Travel International. Každý vítěz obdrží voucher na letecký zájezd do tureckého Beleku, kam jedeme s naší Tour koncem října.

Děkujeme všem našim sponzorům za spolupráci při naší Tour a krásné ceny. Veškeré dostupné informace o naší Tour naleznete na www.erbiaopentour.cz.


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.