Kategorie: Články

FORGOLF & PŘÁTELÉ zahájili na Zbraslavi

Letošní počasí nám golfistům zatím moc nepřeje, ale přesto se na Zbraslavi sešlo 70 statečných, kteří se nenechali odradit předchozí špatnou předpovědí.


Každý hráč dostal hned při příchodu jako dárek krásnou bonboniéru od značky Lindt.

Převládali muži, a poprvé v našich turnajích byla nejvíce obsazena mistrovská kategorie 0 – 18. Ti, kteří nakonec hráli, nelitovali. I počasí se umoudřilo a deštníky jsme nechali v bagu. Výkony pánů byly velmi hezké, moho hráčů snižovalo, přestože se říká, že zbraslavské hřiště nepatří k těm nejlehčím, už jen kvůli svým greenům.

Škoda jen, že pánové stejně vážně jako své sportovní výkony neberou také ten fakt, že se sluší počkat na vyhlášení a převzít cenu. Počítat s tím, že cenu převezme kamarád, který tam zůstává, se v naší Tour nevyplácí.

Ceny se nepředávají a automaticky přecházejí do tomboly, která se nakonec losuje ze score card všech přítomných hráčů. Takže i cena za první místo v jedné kategorii putovala do tomboly a voucher na brýle Beausoleil i ostatní dary udělaly v tombole radost někomu jinému. Díky mnoha našim partnerům mám krásné ceny a po hře je vždy připraven doprovodný program.

Všechny turnaje jsou otevřené, přihlásit se může každý – avšak registrace je možná pouze na našich stránkách www.forgolftour.cz nebo v sekci turnaje.

Zveřejněno: časopis ForGolf č. 6/2010

 


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.